Zvláštní agent Seeley Booth

6. července 2008 v 21:56 | Sofia |  Cast Bones

Zvláštní agent Seeley Booth

Info:
Seeley Booth býval armádním ostřelovačem u Rangerů a nyní pracuje jako agent FBI. Často konzultuje své případy s Dr. Brennanovou a jejím týmem "Šprtů," jak je nazývá. Když přijde na řešení zločinů, má Booth naprosto jiný přístup než Tempe, přičemž preferuje lidštější a intuitivnější metody vyšetřování. Zatímco Booth shromažďuje informace, Tempe a její tým odhalují nedocenitelné poznatky o oběti. Booth však považuje jejich prostředky za příliš odlidštěné a doplňuje je o svou intuici a znalosti - což tvoří naprostý protiklad k tvrdému, objektivnímu a analytickému přístupu Brannanové.
Booth je prototypem tzv "amerického hocha" - nyní dospělého. Je světaznalý, lehce navazuje kontakty a to zejména s ženami (v kontrastu s vtipnými pokusy členů Tempina týmu o sblížení s opačným pohlavím).

I když Booth udržuje svůj osobní život v naprosté tajnosti a neplete ho do života pracovního, postupně na povrch začínají vyplouvat mnohé informace. Booth je věřící člověk (katolík) a skrze práci v FBI se snaží splatit svůj dluh vůči lidem, které zabil jako ostřelovač. Měl pletky s právničkou Tessou. Také má čtyřletého syna Parkera, z předchozího vztahu se ženou jménem Rebecca (nikdy se nevzali - ona ho odmítla). Jednou se Booth zmínil, že má bratra Jareda. Kdysi míval problémy s hráčskou závislostí, ale dostal se z toho.
Mezi ním a Tempe to zvláštně jiskří. Oba se vzájemně respektují, i přesto, že se vždy nechápou, což je přinejměnším základem romantického napětí v rámci jejich vztahu.
Photos:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama