Dr. Temperance Brennanová

6. července 2008 v 21:50 | Sofia |  Cast Bones

Dr. Temperance Brennanová

Info:
Temperance je velmi talentovaná, ale jednostranně zaměřená na svoji práci a zdá se, že jí chybí jakékoliv sociální schopnosti. Vypadá chladná a neschopná vcítit se do druhých. Jak se ale seriál rozvíjí, pomalu se na povrch dostávají Tempiny vnitřní emoce a odhaluje se její minulost.
Svoje pracovní zaměření si vybrala proto, aby zjistila, co se stalo s jejími rodiči, kteří zmizeli beze stopy když byla Tempe ještě malá. Poté strávila dosti nepěknou dobu v pěstounské rodině, než ji zachránila její babička. Tempe má jednoho bratra - Russe, se kterým se nevídá, jelikož mu vyčítá, že se o ni nepostaral, když ho potřebovala. Nakonec je však spojí zjištění, že jejich matka je mrtvá.

Její ostatky byly objeveny již v roce 1998, avšak byly založeny v Jeffersonově Institutu jako neidentifikovaná oběť. Zjistilo se, že Tempina matka zemřela na hematom nebo poranění mozku, ale ne ihned, a pravděpodobně se nevrátila domů ze strachu o bezpečí svých dětí. Tempe zjistila, že její rodiče byli bankovní lupiči, kteří během 70.let cestovali se známým gangem. Rodné jméno Brennanové je Joy Keenan a její bratr je Kyle, ale rodiče si nechali změnit jak svá jména, tak jména dětí, aby se tak ochránili. Otec Tempe je stále naživu, ale není známo, kde se nachází - víme jen to, že Tempe zanechal vzkaz na záznamníku, ať ho nehledá, protože by jí to uvedlo do nebezpečné situace.
Tempe byla zjevně nadaná již od mládí, což zaznamenali i její profesoři, včetně profesora forenzní antropologie, se kterým se Tempe zapletla.
Tempe má naprosto nulovou znalost dnešní moderní pop kultury. Nesčetněkrát se stalo, že někdo zmínil notoricky známou osobnost či událost ze světa kultury a Tempe na to reagovala slovy "Netuším co to znamená.
Chemie mezi Tempe a jejím "pertnerem," agentem Seeley Boothem, je pro diváky zřejmá, avšak oni dva jí mnohdy nevidí a potlačují ji. Jejich jednání odráží v podstatě nejistý vztah mezi Tempe a Andrew Ryanem z knižní série od Kathy Reichs.
Photos:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama